сабота, 11. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Скопјанка физички нападната на Бит Пазар

Скопјанка физички нападната на Бит Пазар

На 07.06.2022 во 11.40 часот во Полициската станица Бит Пазар, Н.Б.(67) од Скопје пријавила дека на бул.„Крсте Мисирков“, по претходна вербална расправија, била физички нападната од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.