среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Жена истепана во угостителски објект во центарот на Скопје

Жена истепана во угостителски објект во центарот на Скопје
илустрација

Денеска (23.10.2023) во 02.30 часот во СВР Скопје, Е.Р.(37) од Скопје пријавила дека во угостителски објект на подрачјето на Центар со тврд предмет била физички нападната од Е.Т.(женско лице).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.