петок, 10. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Цеца фатена додека купувала огромен букет цвеќе, а ја чекал овој МИСТЕРИОЗЕН човек! (ФОТО)

Цеца фатена додека купувала огромен букет цвеќе, а ја чекал овој МИСТЕРИОЗЕН човек! (ФОТО)

Цеца Ражнатовиќ денеска беше фатена од папараците на ПИНК.РС во Белград, каде што купува огромен букет цвеќе во цвеќара во близина на нејзината вила.

Светлана сама излегла од скапиот автомобил, додека телохранителите ја чекале.

Мистериозниот млад човек, за кој се претпоставува дека работи за пејачката, ја пречекал и ја отворил вратата од луксузното возило.

Најнови вести