вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Додека Мустафа е со нејзината најдобра другарка, Емина покажа колку ѝ е тешко

Додека Мустафа е со нејзината најдобра другарка, Емина покажа колку ѝ е тешко

Поп ѕвезадата Емина Јаховиќ очигледно тешко го поднесува раскинувањето на бракот со турскиот пејач Мустафа Сандал.

На неа дополнително и е тешко бидејќи дозна дека Мустафа тајно го поминува времето со нејзината најблиска другарка Бисера, која таа ја смета за своја сестра.

Сепак за нему и на целиот свет да им покаже дека ќе го надмине тешкиот период таа на својот Инстаграм профил закачи еден мотивационен пост.

-На крајот, се што научив е како е да се биде силна и кога си сама, стои во објавата, што значи дека пејачката ќе се потруди да биде храбра и од се да излезе уште посилна.

Најнови вести