недела, 3. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Еве каде отпатува Цеца по престојот во Македонија: Кога ќе видите како беше облечена ќе се каете зошто ваков имиџ не носеше на „Пиво Фест“

Еве каде отпатува Цеца по престојот во Македонија: Кога ќе видите како беше облечена ќе се каете зошто ваков имиџ не носеше на „Пиво Фест“

Фолк Ѕвездата Цеца Ражнатовиќ овие денови е во центарот на вниманието во Македонија откако се појави во костим со пантолони и сако на „Пиво Фест“ во Прилеп, но она што најмногу им остави впечаток на сите е тоа дека таа под сакото имаше само градник на себе истакнувајќи ги големите гради.

По настапот во Македонија Цеца се упати во Тиват, а на аеродромот во Црна Гора Цеца беше пречекана од фанови кои спонтано се собраа на аеродромот.

Пејачката облечена во кратко фустанче ги истакна долгите нозе по кои се вртеа речиси сите во нејзина близина.

 

Најнови вести