понеделник, 11. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Цеца се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, бруталното деколте во прв план

ФОТО: Цеца се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, бруталното деколте во прв план

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ првпат се појави на снимањето на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, каде оваа сезона ќе биде дел од стручното жири.

Од оваа сезона Цеца станува редовен член на жирито, а како што претходно откри потпишала тригодишен договор.

Пред студиото каде се одвива снимањето Цеца се појави во елегантна комбинација која во преден план го истакна деколтето.

За нејзиното учество во ова музичко натпреварување вели дека не се случил никаков земјотрес како што медиумите претходно тоа го опишаа.

-Се случи добра понуда и заедничка добра волја едно музичко натпреварување да го подигнеме на повисоко ниво и дополнително да му дадеме популарност. Преговорите траеја одреден период. Не сакав за тоа да зборувам во јавност додека не биде потпишан договор, а штом тоа се случи продукцијата излезе со соопштение, вели Цеца.

За останатите членови од жирито и односот со нив, вели дека сака да ја негува добрата енергија и дека никој лично ништо не и замерил.

Најнови вести