недела, 12. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

УРНЕБЕСНО: Марија и Мили паднаа на подот во студиото на „Ѕвездите на Гранд“, ваква сцена публиката нема видено

УРНЕБЕСНО: Марија и Мили паднаа на подот во студиото на „Ѕвездите на Гранд“, ваква сцена публиката нема видено

На снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ сите членови на жирито дојдоа расположени, но најрасположени беа Александар Милиќ – Мили и Марија Шерифовиќ кои завршија на подот во студиото.

На фотографиите кои двајцата ги споделија на своите профили на Инстаграм, можеме да видиме дека малку повеќе се опуштиле и дека во еден момент Мили и Марија завршиле во интимна прегратка под наплив на добра енергија.

Оваа сцена прво ја насмеа Марија, но и сите во студиото.

Набрзо композиторот ја објави истата фотографија на социјалните мрежи.

 

Најнови вести