недела, 12. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Оваа девојка е новата љубов на Аца Лукас?!

ФОТО: Оваа девојка е новата љубов на Аца Лукас?!

Ацо Пејовиќ синоќа во еден луксузен хотел во Белград го прослави 18-от роденден на својата најмлада ќерка Ива, а на овој настан се појави и неговиот колега Аца Лукас, кој беше придружуван од неговата нова девојка.

Таа не сакаше да позира за фоторепортерите со популарниот фолкер, но тамошните медиуми успеаја да ја фатат додека го чека на страна и држин букет во рацете. Меѓу присутните имаше гласини дека таа е неговата нова избраничка, иако нема официјална потврда.

FOTO: E-STOCK/ČASLAV VUKOJIČIĆ

Најнови вести