четврток, 16. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

СЕ СОБЛЕЧЕ ПОРАНЕШНАТА НА АЦА ЛУКАС – Инстаграм гори поради блискиот кадар околу градите во бикини на Соња, ќе гледате без да трепнете (ФОТО)

СЕ СОБЛЕЧЕ ПОРАНЕШНАТА НА АЦА ЛУКАС – Инстаграм гори поради блискиот кадар околу градите во бикини на Соња, ќе гледате без да трепнете (ФОТО)

Поранешната сопруга на пејачот Аца Лукас, Соња Вуксановиќ веќе подолго време не се експонира во јавноста, но нејзините фотографии се уште предизвикуваат внимание во јавноста и лавина на коментари.

Истото се случи и овој пат кога таа сподели фотографии во бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA (@sf__fashion__style)

Таа одмарајќи се на море, од плажа директно направи селфи и ги почести фановите на Инстаграм кои неуморно без да трепнат гледаа во нејзиното длабоко деколте.

„Авион“, „бомба“, „како милион долари“, „не верувам дека имаш 47 години“, „каква фатална жена“, се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA (@sf__fashion__style)

Најнови вести