четврток, 9. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ИЗЛЕЗЕ ОД БАЗЕН ЦЕЛОСНО ГОЛА – поранешната на Аца Лукас обожува да е топлес, пејачот кога ќе ја види каква бомба е ќе се запраша што „загубил“ (ФОТО+18)

ИЗЛЕЗЕ ОД БАЗЕН ЦЕЛОСНО ГОЛА – поранешната на Аца Лукас обожува да е топлес, пејачот кога ќе ја види каква бомба е ќе се запраша што „загубил“ (ФОТО+18)

Снимката на Божана Вујиновиќ на која е целосно гола ги „загреа“ социјалните мрежи.

Поранешната девојка на Аца Лукас, старлетата од Бања Лука, Божана Вујиновиќ, која позираше за машки магазини, но беше и во центарот на неколку скандали, направи хаос на социјалните мрежи со слики на кои е целосно гола.

Таа неодамна замина на одмор каде објави неколку провокативни кадри во најтесното бикини, а потоа и тоа го соблече.

По фотографијата на која го покажа голиот грб, Божана објави и видео на кое е како родена од мајка. Старлетата излегувала од базенот, а камерата ја снимала одзади.

На себе носела само часовник, а во преден план беше нејзиниот гол задник:

„Јас да сум вака згодна , ќе носев само штикли и ништо друго“, гласеше еден од коментарите на нејзините верни обожаватели, на што Божана одговори

– „Не е дека не го правам тоа“, а потоа објави „жешки“ снимки.

Божана неодамна се најде во центарот на вниманието на тамошните медиуми поради преписката со фудбалерот Огњен Врањеш која ја објави на својата инстаграм приказна, а се во преписката „пукаше’ од пцовки. Старлетата беше уапсена заедно со старлетата Мими Оро во акција за сузбивање на елитната проституција. Тогаш нејзиното име, заедно со уште неколку, наводно се најде во документацијата на најпознатиот естраден макро.

Најнови вести