четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ХИТ ФОТОГРАФИЈА од минатото на Саша Поповиќ: Нема да го препознаете со црна коса и мустаќи

ХИТ ФОТОГРАФИЈА од минатото на Саша Поповиќ: Нема да го препознаете со црна коса и мустаќи

Саша Поповиќ е заслужен е за успешните кариери на многу пејачи, а како млад и самиот се занимавал со музика. Со бендот „Сладок грев“ настапуваше низ цела поранешна Југославија.

Поповиќ е еден од најголемите бизнисмени во светот на шоубизот, а во прилог на тоа говори и фактот што поседува возен парк вреден повеќе од половина милион евра. Тој често ги вози своите лимузини до студиото на Гранд, кога папараците се сликаат.

Она што јавноста досега немаше прилика да го види е како изгледал Поповиќ во младоста. Имено, на Твитер се појави фотографија кога Саша бил матурант.

На споменатата фотографија Поповиќ има црна коса и мустаќи, па ретко кој би го препознал денес.

Најнови вести