петок, 10. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Имаше 160 килограми кога се појави во „Ѕвездите на Гранд“, па Саша Поповиќ вети дека ќе и плати операција, сега е непрепознатлива

Имаше 160 килограми кога се појави во „Ѕвездите на Гранд“, па Саша Поповиќ вети дека ќе и плати операција, сега е непрепознатлива

Кандидатката на „Ѕвездите на Гранд“ Кристина Тодоровиќ повторно е оперирана во една позната клиника каде хирурзите и го извадија вишокот на кожа кој и остана по драстичното ослабување.

Регионот речиси со нетрпение очекуваше како ќе изгледа таа поради тоа што самиот Саша Поповиќ и вети дека ќе ја плати операцијата за стеснување на желудникот со кој таа ослабе дури 88 килограми од речиси 160 кој ги имаше.

Сепак, иако првата операција беше пред речиси една година, таа и за втората која се случи пред неколку дена изјави дека повторно Саша Поповиќ е нејзин финансиер.

Младата пејачка сподели фотографија од болничкиот кревет каде позира со насмевка на лицето, а доколку се суди по фотографијата, очигледно се поминало во најдобар ред и јавноста одвај чека да види како навистина изгледа нејзината најнова трансформација.

Најнови вести