понеделник, 18. декември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша крвава го заврши настапот: „после концертот како после борба со лавови!“ (ФОТО)

Карлеуша крвава го заврши настапот: „после концертот како после борба со лавови!“ (ФОТО)

За популарната пејачка Јелена Карлеуша успешниот настап на Црногорското приморје, каде синоќа направи уште еден спектакл, заврши болно.

Карлеуша на социјалните мрежи сподели фотографија која ја направила по настапот која ги загрижи фановите, а на која го покажа црвенилото на кожата со коментар дека настапот „завршил крваво“.

– После концертот како после борба со лавови, напиша таа.

Пејачката со оваа фотографија ги загрижи фановите, а еден од нив навел дека трагите на телото се направиле затоа што Карлеуша на настапот дала 300 проценти од себе.

Најнови вести