вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ЌЕ ПОЛУДИТЕ ОВАА ЕСЕН ПО КОМБИНАЦИЈАТА НА ЦЕЦА – сепак за волку раскопчана кошула треба да имате храброст, но и да сте надарени од мајка природа (ФОТО)

ЌЕ ПОЛУДИТЕ ОВАА ЕСЕН ПО КОМБИНАЦИЈАТА НА ЦЕЦА – сепак за волку раскопчана кошула треба да имате храброст, но и да сте надарени од мајка природа (ФОТО)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ вчера се појави на снимањето на новата епизода на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ во црвено одело и присутните ги оставила без текст.

Таа за оваа прилика облекла лежерна комбинација, па се појавила во црвено одело.

Внимание привлекла со раскопчано деколте, а сето тоа го искомбинирала со високи потпетици и торбички во иста боја.

Црвениот кармин допринел за секси изглед, а она што секој го забележал е нејзината извајана фигура.

Цеца без сомнеж го довела своето тело до совршенство, а за српските медиуми го искоментирала концертот на нејзината колешка Александра Пријовиќ.

„Ги видовте снимките, се говорат“ – одговорила Цеца со насмевка на лице.

ФОТО: Свет.рс

Најнови вести