недела, 26. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Многумина мислеа дека се скарале, а сега Тања Савиќ ја откри вистината за односот со Саша Поповиќ

Многумина мислеа дека се скарале, а сега Тања Савиќ ја откри вистината за односот со Саша Поповиќ

Веќе подолго време се шпекулира за врската на Тања Савиќ и Саша Поповиќ, а пејачката сега решила да ја разреши дилемата.

Таа откри дека двајцата не се гледаат и не se слушаат, но имаат одлично мислење еден за друг.

-За жал, изгубивме контакт. Секој тргна по својот пат. Тој човек има свои обврски, рече Тања и додаде:

„Инаку, ја следам неговата работа, кога и да ми го спомне името во интервју, многу сум горда, бидејќи гледам дека сум му муза од „Ѕвездите на Гранд“ и се радувам поради тоа. Секогаш ме става на прво место. Тој е еден од луѓето кои го создадоа моето име“.

Најнови вести