вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Овој кадар од џипот на Цеца јасно потврдува што гледала таа минатата ноќ – кога фановите ќе го видат ова ќе останат со подзинати усти (ФОТО)

Овој кадар од џипот на Цеца јасно потврдува што гледала таа минатата ноќ – кога фановите ќе го видат ова ќе останат со подзинати усти (ФОТО)

Вчера започна емитувањето на новата сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“, а пејачката Цеца не сакаше да пропушти ниту секунда од истото.

Имено таа додека се возеше во својот луксузен автомобил не ја пропушти шансата да се гледа самата како дел од жирито и во новата сезона на ова натпреварување.

Ражнатовиќ видеото го сподели на својот Инстаграм профил пишувајќи дека се гледаат „ѕвездите на гранд“ и со автомобил.

Во позадина се слушал и хитот на Дино Мерлин, „месечина“ кои одел на радио.

Најнови вести