понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Марина Туцаковиќ замина на лекување во Германија

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Марина Туцаковиќ замина на лекување во Германија

Марина Туцаковиќ денес отпатува на лекување во Германија

Српски Телеграф ја фотографирал славната авторка на најголемите хитови, на аеродромот во Белград, додека со синот и сопругот го чекала летот за Германија.

Како што дознава Телеграф, Марина во една болница во Минхен ќе биде на автоимуна терапија.

Марина на почетокот на февруари беше примена во Институтот за онкологија и радиологија кога поради сериозноста на состојбата беше итно оперирана.

Најнови вести