петок, 10. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ЦЕЦА ГО ПОКАЖА ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ ПО СВАДБАТА ВО МАКЕДОНИЈА – не очекуваше дека камерите ќе ја забележат во ова издание, бледа како крпа! (ФОТО)

ЦЕЦА ГО ПОКАЖА ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ ПО СВАДБАТА ВО МАКЕДОНИЈА – не очекуваше дека камерите ќе ја забележат во ова издание, бледа како крпа! (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ викендов настапи во Минхен каде направи спектакл за паметење.

Фолк дивата денеска пристигна во Белград и тоа повеќе од расположена, што камерите веднаш го снимија.

На сите им е јасно дека Цеца е жена без комплекси, па никој не се изненади кога се појави без трошка шминка.

Исто така, фолк дивата се погрижила нејзиниот лет да биде многу удобен, па донесе и многу опуштен стајлинг. Таа носеше едноставен аутфит, а над неа имаше капут кој секоја есен е апсолутен хит.

Најнови вести