недела, 19. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ЦЕЦА И РЕЧЕ ДЕКА Е ГРОБ СО НАОЧАРИ, КАРЛЕУША И ВОЗВРАТИ ДЕКА НЕМА РОМСКИ МАНИРИ – се појави снимка од судницата, нивната караница е полоша од оние на пазар!

ЦЕЦА И РЕЧЕ ДЕКА Е ГРОБ СО НАОЧАРИ, КАРЛЕУША И ВОЗВРАТИ ДЕКА НЕМА РОМСКИ МАНИРИ – се појави снимка од судницата, нивната караница е полоша од оние на пазар!

Пејачката Јелена Карлеуша објави видео снимка од судењето од долгогодишниот спор со Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Карлеуша колку што се гледа на видеото кое го постави на својот Твитер профил тајно го снимала нивниот разговор, т.е расправија во судот.

-Гробовите сметаат, секако и тоа поштен човек не сака да го премолчи, од нејзина страна се многу гробови, вели Јелена.

Потоа Цеца и одговори:

„Токму еден гроб седи до мене со очила за сонце“.

А, по ова Карлеуша му довика на судијата дека Цеца ја нарекла гроб со очила за сонце.

-Тоа е комплимент, рече Цеца.

По ова следуваше поостра караница, која целосно ви ја пренесуваме во продолжение:

Најнови вести