среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Цеца ја фати Маја Беровиќ за колковите, а потоа замешаа заедно – хитот на Александра Пријовиќ ги извади од кожа пејачките, но ги препоти и тие во нивна близина (ВИДЕО)

Цеца ја фати Маја Беровиќ за колковите, а потоа замешаа заедно – хитот на Александра Пријовиќ ги извади од кожа пејачките, но ги препоти и тие во нивна близина (ВИДЕО)

Пејачките Светлана Цеца Ражнатовиќ и Маја Беровиќ вчеравечер беа на концертот на нивната колешка Александра Пријовиќ.

Двете дополнително ја загреаја атмосферата кога во еден момент станаа и танцуваа заедно.

Но, кога започнала песната „Јас сум одлично“, Ражнатовиќ ја фати Беровиќ за колковите па заедно танцуваа една зад друга.

Тие додека во еден здив ја пееја песната играа и предизвикаа буквален хаос во радиус од неколку метри.

Инаку двете беа облечени во лежерни комбинации, носеа фармерки, Цеца носеше бела кошула, додека Маја топ со циркони.

Најнови вести