вторник, 14. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ЦЕЦА НЕ СЕ НАДЕВАШЕ ДЕКА ЌЕ ЈА УЛОВАТ НА АЕРОДРОМОТ – облечена како сите жени, особено по ова есенско парче облека ќе полудите, за него треба да штедите со месеци!

ЦЕЦА НЕ СЕ НАДЕВАШЕ ДЕКА ЌЕ ЈА УЛОВАТ НА АЕРОДРОМОТ – облечена како сите жени, особено по ова есенско парче облека ќе полудите, за него треба да штедите со месеци!

Цеца Ражнатовиќ сме навикнати да ја гледаме во елегантни изданија, а фустаните се нејзини омилн избор кога се во прашање настапите и снимањата.

Сепак, папараците ја уловиле и во едно опуштено издание…

Цеца се враќала од настап, а папараците ја уловиле на аеродромот во Белград, а иако не била тип-топ средена, таа не ја симнувала насмевката од лицето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ ✨ (@stylebyceca)

Во оваа прилика пејачката носела фармерки и кошула, додека на нозете имала брендирани патики.

Сето тоа го вклопила со мантил кој е тренд оваа сезона, а не можеле да не ја забележат и чантата од брендот „Шанел“, која според податоците на нивниот сајт, чини помеѓу 5.000 и 7.000 евра, во зависнот од моделот и големината големината.

Ова се цените на целиот нејзин аутфит:

Мантил (Сандро Париз): 670 евра

Очила за сонце (Гучи): 628 евра

Кошула (Прада): 575 евра

Патики (Хермес): 750 евра

Фармерки (Мочино): 150 евра

 

Најнови вести