среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ЖИРИТО ЈА ИЗДАДЕ ЦЕЦА ЗА МОМЧЕТО, ПА ТАА РЕШИ ДА НЕ КРИЕ: Пејачката се огласи по гласините дека е во врска со нашиот кошаркар!

ЖИРИТО ЈА ИЗДАДЕ ЦЕЦА ЗА МОМЧЕТО, ПА ТАА РЕШИ ДА НЕ КРИЕ: Пејачката се огласи по гласините дека е во врска со нашиот кошаркар!

Новата сезона на „Ѕвездите на гранд“ започна, а жирито секојдневно го привлекува вниманието во јавноста.

Од модните комбинации, до изгледите и автомобилите со кои доаѓаат тие на натпреварувањето.

Сепак, најголемото внимание го привлекува Цеца која ретко доцни на снимањето, па овој пат по тој повод си ја доби и заслужената „казна“.

Додека таа се правдаше дека директно од аеродром пристигнала на снимањето од своето патување, Ѓорѓе Давид и рече дека на патувањето била со момчето.

По ова Цеца не сакаше да ги држи во неизвесност сите, па негираше веднаш.

„Нема да кријам. Него немам никој“, вели таа.

Потоа Снежана Ѓуришиќ извикала низ смеа, „Јас ти верувам ахам“.

Ова е уште еден доказ дека Цеца е сама, покрај тоа што македонските медиуми ја поврзуваа со нашиот кошаркар Перо Антиќ.

Најнови вести