хороскоп

Пронајдени се 2044 резултати на тема „хороскоп“
Хороскоп

НАЈВАЖНИТЕ ДАТУМИ ВО НОЕМВРИ – ќе ги раздрма сите хороскопски знаци, се што имате оставете за после овој датум!

Ако е можно, сè што е важно во ноември одложете го за втората половина, бидејќи младата месечина доаѓа да ги размрда работите, советуваат...
Хороскоп

4 хороскопски знаци што ќе го почувствуваат ударот на ретрограден Сатурн на 4. ноември: Не се ни свесни што ги чека

Ви откриваме 4 знака кои на 4. ноември ќе бидат на удар на ретрограден Сатурн Во хороскопот, планетата Сатурн традиционално се поврзува...
Хороскоп

Кои хороскопски знаци ќе се збогатат во ноември: На Бикот му ги трошат парите, за Рибите прилив од странство

Се наоѓаме во сезоната на Шкорпија, која е многу моќна, но и мистериозна, па ништо не е како што изгледа на прв поглед. Планетарното соѕвездие...
Хороскоп

Крајот на октомври им носи неочекувана среќа: Три знаци ги чека целосна животна промена, сѐ што посакуваат ќе им се оствари

Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во втората половина на октомври, па дознајте дали и вие сте меѓу среќниците. Според толкувањето...
Хороскоп

Два хороскопски знаци денес треба да бидат посебно внимателни: Петок 13-ти им носи проблеми во емоциите и финансиите

Како се чувствувате на петок 13-ти? Дали се плашите од тоа или не ви е грижа? Многумина веруваат дека тоа носи негативно влијание врз животите,...
Хороскоп

ЌЕ ПЛИВААТ ВО ПАРИ ВО МЕСЕЦ ОКТОМВРИ – Финансиски хороскоп за следните недели, особено еден знак нема да крене глава од приливи!

Овен (21.03 – 19.04): Финансиските можности тропаат на вашата врата, Овен! Овој октомври, вашиот жесток став и решителност може да доведат...