вторник, 28. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Физички нападната млада радовишанка

Физички нападната млада радовишанка

На 26.05.2022 во 16.50 часот во ОВР Радовиш, К.Т.(19) од с.Подареш, радовишко, пријавила дека на улица „Илија Алексов“ била физички нападната од Ф.Ј. од с.Подареш.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.