недела, 19. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Пријавила во полиција: Струмичанка физички нападната

Пријавила во полиција: Струмичанка физички нападната

На 25.05.2022 во 02.30 часот во СВР Струмица, Ц.С.(26) од с.Босилово пријавила дека околу 02.00 часот во Струмица, по претходна расправија, била физички нападната од М.М..

Се работи на расчистување на случајот.