четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Жена нападната од нејзиниот сопруг на работното место

Жена нападната од нејзиниот сопруг на работното место

Скопјанка била нападната од страна на нејзиниот сопруг додека била на своето работно место.

Oд полицијата велат дека станува збор за 51-годишна жена од скопско село која ги извршувала своите работни задачи како вработена во хотел, кога дошол нејзиниот брачен партнер Џ.К.(57) и физички ја нападнал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.