четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Еден детаљ го привлекува вниманието: Досега невидена фотографија од Цеца и Аркан

Еден детаљ го привлекува вниманието: Досега невидена фотографија од Цеца и Аркан

Оваа фотографија фановите немале прилика да ја видат, но еден детаљ ги привлече сите погледи

На сите им е добро познато дека Цеца и Жељко Ражнатовиќ своевремено ги диктираа модните трендови.

Имено, на социјалната мрежа Инстаграм почна да кружи нивната фотографија која привлече големо внимание.

Цеца и Жељко на оваа фотографија се облечени по најновата модна линија. Деколтето на Цеца го привлече вниманието на сите кои ја видоа оваа фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @estradni.arhiv

Најнови вести