недела, 14. јануари 2024. Вести денес: 0
home Познати

ХИТ ВИДЕО: Најголемите непријателки една до друга- Јеца и Цеца заедно во жирито на „Ѕвездите на Гранд“

ХИТ ВИДЕО: Најголемите непријателки една до друга- Јеца и Цеца заедно во жирито на „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша од оваа сезона повеќе не е дел од „Ѕвездите на Гранд“, а на нејзино место дојде нејзината најголема непријателка, пејачката Цеца Ражнатовиќ.

Со оглед на тоа што двете пејачки со години не се во добри односи, еден корисник на социјалните мрежи направи монтажа на видео на кое двете пејачки седат во жирито на музичкото шоу.

Имено, во видеото се инсерти од Карлеуша кога беше во музичкото шоу, како и инсерти од Цеца од последните емисии на „Ѕвездите на Гранд“.

Ова смешно видео ги насмеа корисниците на социјалните мрежи, а видеото брзо се прошири по интернет.

Монтажата погледнете ја подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ognjen Topalović (@oggynsta)

Најнови вести