вторник, 21. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

И Цеца е типична балканска баба: Пејачката се пофали како е облечен нејзиниот внук ова зимо, нема дете да ја нема оваа облека дома (ФОТО)

И Цеца е типична балканска баба: Пејачката се пофали како е облечен нејзиниот внук ова зимо, нема дете да ја нема оваа облека дома (ФОТО)

Гордата баба Цеца никако да се одвои од своето внуче од синот Вељко Ражнатовиќ.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографии од малиот Жељко кој е облечен во зимска јакна и капче на главата подготвен за прошетка низ студениот Белград.

Пејачката не крие колкава радост и претставува новиот член во семејството па веднаш го сподели тоа со фановите кои коментираа колку е убав малиот Жељко и дека наликува и на неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Сепак тоа што сите го коментира беше јакната и шубарата кои се неизбежен дел на секое дете бидејќи се многу топли за во зимо.

Најнови вести