петок, 24. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ја бакна во уста пред милионските гледачи: Саша Поповиќ и Марија Шерифовиќ лесно ја прифатија провокацијата од Цеца (ВИДЕО)

Ја бакна во уста пред милионските гледачи: Саша Поповиќ и Марија Шерифовиќ лесно ја прифатија провокацијата од Цеца (ВИДЕО)

Членовите на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвезде Гранда“ често со своите шеги и кавги ја креваат атмосферата во студиото, а овој пат јавно и пред камера Саша Поповиќ конечно ќе и ја призна љубовта на Марија Шерифовиќ, и ја бакна пред сите.

– Види, нон стоп ти и Марија имате нешто шу, шу, шу… – забележа Цеца, а Поповиќ не криеше дека со Марија секогаш добро се сложува, па ја бакна, прво во образот, а потоа на устата:

– Дојди моја Маро… Љубоморна ли си?, рече Поповиќ

Најнови вести