понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Таа има 52 години, а изгледа како секс-бомба: Елизабет Харли позира во мини бикини (ФОТО)

На Елизабет годините ништо не и можат, таа изгледа како вистинска „бомба“.
Таа има 52 години, а изгледа како секс-бомба: Елизабет Харли позира во мини бикини (ФОТО)

Славната актерка го поминува своето време во луксузни ресорти низ светот, а сите погледи се вперени во нејзиното тело.

52-годишната Елизабет Харли често објавува фотографии каде позира во бикини, а медиумите ги споделуваат со огромна брзина.

На Елизабет годините ништо не и можат, таа изгледа како вистинска „бомба“.

На нејзиното тело може да и позадиват многу помлади колешки од Холивуд.

Happy Valentine’s Day ❤❤❤

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Handstand @elizabethhurleybeach ????

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Најнови вести