сабота, 25. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Неодолива фотографија од Анастасија и ќерката на момчето на Цеца – погледнете колку тие се сакаат (ФОТО)

Неодолива фотографија од Анастасија и ќерката на момчето на Цеца – погледнете колку тие се сакаат (ФОТО)
Foto: Nikola Tomić

Анастасија Ражнатовиќ беше меѓу присутните гости на роденденската забава на Богдан Срејовиќ, момчето на нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.

Прославата се одржа синоќа, на 18 мај, во градината на еден белградска кафеана, а најшармантната меѓу присутните секако беше наследничката на Богдан, Искра.

Во еден момент, преслаткото девојче танцуваше со својата пријателка на песната на Анастасија „Рани“, а малку подоцна, нивната заедничка слика беше објавена на Инстаграм.

На неа, Анастасија ја држи пријателката на Искра во скут, додека Искра зад грбот игра со косата.

Фановите на Ражнатовиќ беа целосно воодушевени од оваа слика, нагласувајќи дека сцената е убава и полна со нежност.

Најнови вести