колумна

Пронајдени се 726 резултати на тема „колумна“
Вести

КОЛУМНА НА ЈАНЕВСКИ: Ќе поскапела струјата за 20 отсто? Не се секирајте, ако умрете, нема ни да го почувствувате поскапувањето!

Поскапувањето на струјата за 20 отсто, најавено од премиерот Ковачевски, се чини дека е последниот колец врз веќе економски мртвото тело...