понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

ФОТО: Сообраќајка вечерва во Скопје, автомобилите смачкани

ФОТО: Сообраќајка вечерва во Скопје, автомобилите смачкани

Страшна сообраќајна несреќа се случи вечерва во Скопје.

Според фотографијата на Ѕидот на сообраќајниот срам, се судриле две возила на мостот Гоце Делчев.

Автомобилите се смачкани, а се уште нема податоци за повредени лица и состојбата.